į pradžią turinys susisiekite  
PILIEČIŲ SĄŠAUKA
SVARBU !

SKAITYK - MĄSTYK - DARYK !

 

DIDELI DARBAI PRASIDEDA NUO MAŽŲ,

O TOLIMAS KELIAS - NUO PIRMO ŽINGSNELIO!

 

Akivaizdu, kad smulkios ir susiskaldžiusios partijos yra neveiksmingos, o didžiosios tik pešasi tarpusavyje dėl įtakos valdžioje. Lietuvos valdymo pertvarkai vykdyti reikalingas visaapimantis pilietinis sąjūdis. Jo vienijimosi principai paprasti ir kiekvienam suprantami - dora, tautiškumas, socialinis teisingumas ir dalyvaujamoji demokratija. Trumpai, tiksliai ir aiškiai. Jeigu tu esi doras žmogus, bet nedalyvauji demokratijoje (valstybės valdymo galimybėje), demokratija virsta elementariu kapitalizmu, nuo kurio labiausiai kenčia ta pati pasyvioji dauguma. Štai kodėl valstybę gali valdyti tik aktyvūs ir sąmoningi piliečiai! 

 

Taigi, pradedam judėjimą naująja kryptimi pagal visuomenininkų paruoštas gaires!

 

Pirmasis mūsų darbas - išsiveržti iš drumsto  menkavertės informacijos tvano ir tapti matomais.  Tuo tikslu visur, kur tik įmanoma, dalintis šio tinklapio nuoroda. Artėjančios šventės -  gera proga perteikti šią idėją gyvai giminėms, svečiams ir draugams. NAUJOVĖ!  Lankomumo patvirtinimui įvedami kodai. Kuo daugiau spėsi jų "sugauti" ir užsirašyti, tuo geresnes startines pozicijas turėsi antrajam žingsniui. 

 

 

 

 

 

Tai mūsų emblema ir atpažinimo ženklas. Stebėk spaudą. Jeigu  kur jį pamatysi - išsikirpk ir saugok. Kam to reikia, sužinosi vėliau.

 
Nuo kalbų - prie darbų!
  

  Apsilankymo kodas

A22
 
 
 
 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti