į pradžią turinys susisiekite  
PROGRAMINIAI
Lietuvos Respublikos VALSTYBINĖS DOROVINĖS POLITIKOS GAIRĖS


 

Lietuvos Respublikos  

VALSTYBINĖS DOROVINĖS POLITIKOS

GAIRĖS       

 

          Valstybė laikosi nuostatos, kad visuomenės klestėjimo pamatas yra dora, o valstybės gyvybingumas - santarvėje. Skirtingų socialinių ir tautinių sluoksnių gyventojus, politines partijas ir valdžios žmones gali suvienyti tik vienodas požiūris į dorovines vertybes.

 

         Valstybės jėga priklauso nuo kiekvieno piliečio dorovinio išprusimo, savo misijos suvokimo šeimoje ir visuomenėje, todėl pagrindinį dėmesį skiria žmonių dvasiniam ugdymui ir švietimui.

 

         Seimas ir Vyriausybė siekia, kad politika, ekonomika ir dora būtų vientisu Valstybės rūmu, kurio pamatus sudaro dvasinės vertybės, išdėstytos Dekaloge ir Lietuvos Respublikos himne.

 

         Valstybė laiko, kad Lietuvos kultūra turi būti nacionalinė savo forma ir morali savo turiniu. Menas turi atskleisti ir perteikti doros esmę.

 

         Valstybė yra už internacionalizmą dvasinių vertybių pagrindu: kiekviena tauta ar tautinė mažuma, išlaikydama savo nacionalinį savitumą ir laikydamasi Dekalogo nuostatų, tampa tarsi viena tauta.

 

         Valstybė siekia, kad būtų sukurta visuomenės blaivinimo politika ir nepriiminėjami dorovei prieštaraujantys įstatymai.

 

         Valstybė pasisako prieš verslo, grindžiamo žmonių žemiausiais instinktais ar silpnybėmis ir žalojančių piliečių fizinę ar dvasinę sveikatą, plėtojimą, pasisako prieš negatyvių reiškinių eskalavimą žiniasklaidoje.

 

         Valstybė skatina ir remia tas nevyriausybines organizacijas, kurios veda praktinę dorovinio ugdymo ir švietimo veiklą.

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti